TIRANE

“Një mijë fjalë, një mijë puthje nuk do mjaftonin për të të treguar sa dashni ka kjo zemra ime për ty. Për ty që je gjithçka për mua. Gëzuar ditëlindjen o shpirt i bukur dhe i rrallë. Të dua pafund”. Me këto fjalë zemre, Marsela ka uruar partnerin e saj në ditën e lindjes.

Me disa momente të papublikuara më parë krah Vitmarit, këngëtarja na tregoi se është më e lumtur se kurrë me të.
Puthje, përqafime dhe shumë dashuri, janë gjithçka na përcolli Marsela vetëm me një postim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb