Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr spinaq
1 karotë
150 gr quinoa
1 vezë
4 lugë djathë kaçkavall
Kripë
Piper të zi
Majdanoz
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: