Cristiano Ronaldo prej 2 ditësh ka qëndruar në heshtje pas humbjes së Juventusit ndaj Barcelonës. Portugezi nuk ka postuar asnjë foto apo të bëjë një reagim edhe pse para sfidës të së mërkurës ishte mjaft aktiv.

35-vjeçari tregon nëpërmjet një statusi në FB se po përdor metodën japoneze ‘’Kaizen’’ për t’u rikuperuar.

Ende deri më sot ai nuk ka thënë as një fjalë për mungesë e tij si dhe si po vijon karantina tashmë më shumë se 2-javore.

Mosprezenca e Ronaldos në fushë shkaktoi shumë debat, aq sa faqet zyrtare të Barcelonës dhe Juventusit thumbuan njëra-tjetrën në ‘’Tweeter’’.

 

View this post on Instagram

 

kaizen philosophy👍

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb