Dy lëkundje tërmetesh janë regjistruar këtë të premte pranë Heraklion në Kretë.

Lëkundja e parë u regjistruara në veri të Heraklionit me magnitudë 3.4 dhe me një thellësi 13.8 kilometra.

Një tjetër lëkundje u regjistrua me magnitudë 3 dhe më një thellësi 10 kilometra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: