Rihanna ka treguar barkun e saj të fryrë, rreth të cilit ka një zinxhir argjendi, teksa merr pjesë ne eventin e Fenty Beauty.

Ajo pret fëmijën e saj të parë me të dashurin e saj, A$AP Rocky.

Rihanna duket sensacionale teksa tregon barkun e saj rrumbullak. Ajo lançoi linjën e saj Fenty Beauty në ULTA Beauty të Los Angeles të shtunën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja është parë e lumtur teksa ka festuar edhe për hyrjen në bursë të firmës së saj Fenty ku në ditët e para u vlerësua me çmim afër tre miliard dollarë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb