Ajo mbërriti në Australi në fillim të dhjetorit përpara xhirimeve të sezonit të ri të spektaklit “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora tregoi format e saj të jashtëzakonshme të trupit në një seri veshjesh të ndryshme gjatë një seti fotografik në plazhin Maroubra të Sydneyt të hënën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja me origjine shqiptaro, 31 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa pozoi me një fustan me rruaza pranë një roje shpëtimi të plazhit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Trupi i tonifikuar i Ritës, dukej shumë bukur me fustanin që kishte veshur, të cilin ajo e kombinoi me taka ngjyrë ari, pavarësisht se ishte në rërë.

Këngëtarja e “Body on Me” dukej magjepsëse, lyer me rimel neoni metalik dhe një buzëkuq me shkëlqim.

Rita u pa gjithashtu duke pozuar mbi një biçikletë, e veshur me një bluzë të bardhë dhe geta të zeza të ngushta, që tregonin edhe një herë fizikun e saj perfekt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: