Një avion i vogël është rrëzuar në brigjet e Kalifornisë, ku fatmirësisht si piloti dhe pasagjeri arritën të shpëtonin pa dëmtime.

Piloti pasi doli në det filmoi avionin që drejtonte.

Videoja u bë virale në rrjet, ndërsa raportohet se aksidenti ndodhi si pasojë e një problemi me motorin.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e avionit të rrëzuar në det.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: