Rubrika gazmore nga Riolind Luzi, sjell këtë javë të tjera sekuenca dhe situate të këndshme nga aktivitete të ndryshme të zhvilluara gjatë javës.

Në fokus janë sërish politikanët, seancat plenare, të cilat nuk përcillen përmes kronikave informative.

Me emocione duket se e ka pritur deklaraten per mediat ish deputeti Luan Baci ne PD, ndërsa disa here e ka rilexuar tekstin hyrës së saj.

Në një situatë ndryshe kryeministri Rama, vendosi të largojë nga detyra Besa Shahinin e te emërojë ministren e re në këtë detyrë.

Ndërsa për Kujtim Gjuzin duket se vitet nuk kalojnë, ndonëse në moshë e jo me pak peshë, ai ka arritur te realizojë rafishatën e të shënojë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb