Nesër në Tiranë do të zhvillohet Samiti i BE. Presidenti i Serbisë më herët i tha ‘Jo’ pjesëmarrjes në Samit.

Por kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka shprehur qëndrimin e saj ndryshe nga Vuçiçi, duke thënë pjesëmarrja e presidentit serb është e rëndësishme.

“Si qenie njerëzore e kuptoj dilemën që ka Vuçiç”, tha kryeministrja dhe shtoi se shpesh pyet veten se si një person ka nerva, tolerancë dhe durim si Aleksandër Vuçiç.”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: