Ide për San Valentinin? Midis më të veçantave ajo e dokumentuar nga reporteri fotograf i Paul Zizka që ka ndjekur një cift të dashuruarish Rossel dhe Shannon, gjatë ngjitjes romantike në malin Alberta, në Kanada.
Pas një lodhjeje për tu ngjitur, ja një piknik për të dy me shampanjë, djathë të rafinuar, krekers dhe çokollata. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb