Sarah Jessica Parker feston 55 vjetorin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ylli i Sex and the City, Carrie Bradshaw, një ikonë e stilit, ka koleksionuar gjatë karrierës së saj si artiste cmime, nga Golden Globes, Emmy, SAG Awards dhe një në People’s Choice Awards për seritë televizive “Divorce” ku është protagoniste.

Por Parker është dhe një producente dhe designer. Më rpill ajo do të hapte një dyqan me koleksionin e saj të këpucëve SJP Colection.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb