SHBA

Erëra të forta dhe re të mëdha janë mbledhur në qiell, në Kansas, Shba.

Shumë përdorues të internetit kanë fotografuar ‘shelf cloud’, fenomeni i reve të mëdha është një burim ajri i ftohtë që zakonisht i paraprin një stuhie.

Videoja tregon ardhjen e një stuhie në Wallace, një zonë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Shtetin e Kansas.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: