LEZHË- Gjendet trupi i pajetë i një peshkatari të mbytur në Kune të Shëngjinit. Burime nga policia e Lezhës bënë me dije se 49-vjeçarin Vitor Gjergji, u denoncua i humbur nga banorët e zonës.

Sipas të dhënave nga grupi hetimor i çështjes dyshohet se peshkatari është mbytur si pasojë e një infarkti.

Sakaq, policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: