MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut një ditë pas zgjedhjeve ka shënuar një shifër të lartë të viktimave nga COVID-19, plot 8.

Kjo është shifra e përditësuar në 24 orët e fundit teksa numri i të infektuarve ka rënë ndjeshëm. 98 raste me COVID-19 janë regjistruar së fundmi, 100 më pak krahasuar me dje.

Gjysmat e rasteve ishin në Shkup teksa Gostivari ndjek me 13 raste, kurse Tetova ka 6.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb