TIRANE – Sherri për një vend parkimi ka degjeneruar në grushte mes një shoferi dhe drejtuesit të një taksie, në rrethrrotullimin e “Zogut të Zi” në kryeqytet.
Në videon e publikuar nga faqja “Jeta Osh Qef” në “Facebook”, duket se si drejtuesi i BMW-së del nga makina dhe godet me grushte taksistin.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: