Detaje të reja janë zbardhur nga konflikti i ndodhur në Shëngjin këtë të dielë.

BalkanWeb mëson Paris Deda ka goditur Armando Markun me sende të forta.

Ndërkohë bëhet me dije se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

I plagosuri Armando Marku ka pësuar dëmtime poshtë vetullës, ndërsa bëhet me dije se është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka bërë shoqërimin e tyre në komisariat dhe po heton mbi shkaqet e këtij konflikti.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: