Është shkarkuar nga detyra Shefi i Komisariatit të Lushnjes, Elton Pepa.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se kreu i Policisë së Lushnjes është shkarkuar për performancë të dobët.

Ndërkohë, siç raporton gazetarja Bezat, ish-shefi i Komisariatit Pepa është zëvendësuar nga Ardian Metani, i cili do të drejtojë tashmë Komisariatin e këtij qyteti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb