Këngëtarja shqiptare Era Istrefi raportohet në mediat rozë se është në lidhje me producetin e famshëm Diplo.

Por vetë ajo nuk e ka konfirmuar asnjëherë lajmin.

Dhe për herë të parë Era dhe Diplo i kanë shprehur dashurinë njëri-tjetrit.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto ku në sfond është Tupac dhe producenti i ka komentuar në foto duke i thënë se e do shumë.

Komentit të Diplo, Era iu është përgjigjur duke i thënë se edhe ajo e do gjithashtu.

era

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: