MAQEDONI E VERIUT

Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç, është gjetur sot e pajetë në një apartament në Shkup të Maqedonisë së Veriut.

Lajmi raportohet nga mediat vendase, të cilat nuk japin detaje për shkaqet.

84a4fcd4 1a4c 47ff Ae2b 4bcf6629f758 300x213
84a4fcd4 1a4c 47ff Ae2b 4bcf6629f758 300×213

Ministria e Brendshme ka konfirmuar rastin për mediat, ndërsa është shprehur se grupi hetimor ndodhet në vendin ku u gjet e pajetë ish-kryetarja e Komunës dhe po punon intensivisht për zbardhjen e rrethanave.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb