TIRANE

Rudina Dembacaj prej disa kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me Mark Frrokun. Duket se që nga ajo ditë komentet negative e kanë “përndjekur” aktoren, e cila shpesh herë edhe nuk i ka kursyer përgjigje gjithë batutë.

E pashqetësuar nga ato çfarë thonë komentuesit në Instagramin e saj, modertorja shpesh zgjedh edhe ti përgjigjet. Në fotot e fundit të publikuara prej saj, një komentues i ka shkruar “Si Mark Frroku je”, çfarë ka sjellë menjëherë edhe përgjigjen e moderatores.

“Qenkam shumë sexy. Faleminderit”, është përgjigjur Rudina. Ashtu si ajo vetë ka deklaruar në media, çifti është më i dashuruar se kurrë, duke menduar për të ardhmen.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: