Ajo është duke shijuar sukseset me projektet e fundit muzikore që ka realizuar.

E kemi fjalën për këngëtaren me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, gjen kohë që t’ia përkushtojë edhe të dashurit të saj, Keyan Safyari.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Bebe është shfaqur nën krahët e Keyan, ku shihen tepër të dashuruar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare zgjodhi që për fansat të ndajë edhe një moment intim, derisa u shfaq duke shkëmbyer puthje.

Bebe nuk e publikon shpesh të dashurin në rrjete sociale, por që shpesh fotografohet nga paparacët gjatë daljeve të saj. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb