TIRANE- Të bësh gati pemën e Vitit të Ri mund të rezultojë një punë “epike” për të gjithë ata që kanë në shtëpi fëmijë të vegjël, që luajnë e vrapojnë nëpër shtëpi.

Por si të gjejmë pozicionin e duhur ku ta vendosim pemën, aty ku fëmijët të mos i ngjiten nga pas, të mund ta rrëzojnë apo shkatërrojnë në rastin më te keq? Pikërisht kjo pyetje nxit fantazitë e prindërve.

Në web, ka edhe nga ata që kanë ndarë me të tjerët idetë e tyre për ti mbajtur larg fëmijët nga pema. Janë ide gjeniale, që të bëjnë edhe për të qeshur. Provojini nëse nuk keni rrugëzgjidhje tjetër.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb