Pak ditë pas lajmit se do të lerë përfundimisht futbollin, Andrea Pirlo i ka lejuar vetes një dalje mondane në New York së bashku me të dashurën Valentina Baldini, nëna e dy binjakëve të porsalindur.
Futbollisti i njohur italian, 38 vjec, ka vendosur të shijojë momente relaksi në shoqërinë e të dashurve të tij në Big Apple, Valentina dhe binjakët Leonardo dhe Tommaso të cilët kanë lindur para pak muajsh.
(da.xha/BalkanWeb)