Beyonce në pritje të fëmijës së katërt? Ky është lajmi që ditët e fundit ka pushuar mediat e huaja. Fillimisht, ishte një veprim i saji duke prekur barkun në një koncert në turin e fundit muzikor që ka ndërmarrë këngëtarja shkruan Daily Mail.
4E24047400000578-0-image-m-57_1531422079646
Gjithashtu edhe në disa foto të tjera të këngëtares me bashkëshortin dhe vajzën Blue Ivi në Kanë duket barku i fryrë i Beyonce. 36 vjeçarja është shfaqur me një fustan të gjerë, me lule e kapur dorë për dore me të shoqin, ndërkohë që dyshimet për një shtatzëni të katërt janë shtuar edhe më shumë, pasi barku i fryrë është i dukshëm përtej stilit të gjerë të fustanit të këngëtares. Ajo dhe bashkeshorti i saj kanë 3 femijë, vajzën e madhe, Blue Ivi dhe binjaket 1 vjeç  Rumi dhe Sir.

4E20667600000578-0-image-a-63_1531422778769

4E20656E00000578-5948109-Style_This_comes_days_after_the_star_rocked_a_flowing_red_dress_-a-14_1531423597711

4E2B7F4B00000578-0-Mystery_The_speculation_further_mounted_that_Beyonce_is_expectin-a-69_1531422940894
(BalkanWeb)