Ajo është transgjinorja më e njohur në Shqipëri, ku dalja e saj para ekranit apo postimet në rrjete sociale shpesh janë shoqëruar me reagime të ashpra. Fjalën e kemi për Linda Rei, emri i së cilës po përflitet së fundmi, duke pasur parasysh dhe pjesëmarrjen e saj në një program kërcimi.

Linda Rei

E ndërsa kurioziteti për të është shumë i madh se si është transformuar, Linda Rei së fundmi ka publikuar disa foto, duke treguar se si duket ajo pas operacionit të organeve gjenitale.

Linda Rei 2

Pavarësisht ndërhyrjeve të komplikuara Linda ka mundur të duket mjaft femërore, mirëpo sulmet ndaj saj nuk kanë munguar asnjëherë. Kjo ka bërë që transgjinorja të bllokojë komentet që mund t’i dërgojnë në Instagram, shkruan Gsh.al.

Linda Rei 4

Linda Rei 3

Etiketa: