TIRANE – Ditën e djeshme, me anë të një postimi në Instagram, Young Zerka njoftoi se së shpejti do sjellë një këngë të re që do të mbajë titullin “Anna” e që po pritet me padurim nga fansat e tij.


dryrtuyt6

Zerka ka filluar xhirimet e klipit dhe protagoniste do të jenë edhe dy vajza super seksi. Në videot e postuara nga “intv.al”, reperi shihet në makinë me dy vajzat duke u argëtuar, ndërsa Ronela gjatë atyre ditëve ndodhej në Neë York. Këngëtari aktualisht është në një lidhje me Ronela Hajatin.

Çifti për një periudhë të gjatë e mbajti të fshehur marrëdhënien e tyre. Ishin komentet mes tyre ato që nxorën zbuluar Young Zerkan dhe Ronela Hajatin. Komenti që i vuri vulën dyshimeve ishte ai i këngëtares e cila në njërën prej fotove të Zerkës, shkruante: Mine (i imi).

Gjatë ditëve që Ronela ishte në New Yourk, partneri i saj ka qenë me xhirime ku pjesë e klipit kanë qenë edhe këto vazja seksi me të cilat ai shikohet edhe në makinë. Çfarë do të mendojë Ronela pas këtyre videove?


(BalkanWeb)