Ajo nuk rri në një kënd duke parë motrat e saj që bëjnë përpara duke treguar format e tyre, por edhe Kendall Jenner, 21 vjec, tregon armët e saj fituese.
Me një kostum të kuq stil Baywatch ajo nxjerr në pah format e saj perfektë dhe të pasmet seksi.
Mes shumë ndjekësve ka nga ata që ulërijnë për ndërhyrjet e saj kirurgjikale por edhe photoshop.
Kendall Jenner, motra e Kim Kardashian, publikon në rrjetet sociale një foto ku tregon kofshën e saj me një kostum të kuq plazhi, duke e bërë më intriguese foton.
Pavarësisht komentuesve që i thonë se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale apo photoshop bukuroshja as që do t’ia dijë fare.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: