BRITANI E MADHE – Ditët e fundit në media të ndryshme botërore nuk flitet gjë tjetër veç për dasmën mbretërore. Vetëm tre ditë pasi çifti kurorëzoi lidhjen e tyre në Windsor, Princi Harry dhe Meghan Markle ishin të ftuar në një festë për ditëlindjen e babait të Harry-t, Princit Charls.
4C8835C700000578-5757949-image-m-253_1527003489658
Që ditën që u martuan familja mbretërore pasqyroi detyrat e Meghan-it si dukeshë. Ajo do të kryejë detyra mbretërore në mbështetje të Mbretëreshës, si në Mbretëri, ashtu dhe jashtë saj, duke i kushtuar kohën e saj mbështetjes ndaj organizatave bamirëse.


4C8845E400000578-5757949-image-a-190_1527002552197

Kjo është dalja e parë e Meghan dhe Harry-t si Duka dhe Dukesha e Sussex dhe shëtitja e parë e Meghan si një pjestare e familjes mbretërore zyrtarisht. Meghan kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të lehtë të shoqëruar me një kapele.

4C8830D300000578-5757949-image-a-26_1527001730915

4C8830DB00000578-5757949-image-m-33_15270017942784C88452900000578-5757949-image-a-191_1527002577762

4C8845C600000578-5757949-image-m-197_1527002631137

4C88411B00000578-5757949-image-a-219_1527002842340
(BalkanWeb)

Etiketa: