TIRANE – Dasma e shumëpritur e kësaj vere është vetëm 1 javë larg dhe Afërdita Dreshaj është në përfundim të përgatitjeve.
Untitled-9
Modelja e njohur dhe i dashuri i saj, Jakub Kindl shumë shpejt do e kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë në madhështore në Miami.

Duket se Afërdita ka zgjedhur të ndajë një pjesë të mirë të detajeve që përpara dasmës pa zbuluar surprizën e madhe. Ditën e djeshme ajo ka zbuluar një foto në Instagram, në krah të bashkëshortit të saj të ardhshshëm.
(BalkanWeb)