Sophia Vegas është femra me belin më të hollë në botë. Ajo iu nënshtrua një operacioni 32 mijë euro për të hequr dy brinjë për të nxjerrë belin e saj sa më të hollë.

Ylli televiziv gjerman është fotografuar ditën e djeshme duke bërë shopping. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë pink që i tregonte të gjithë format e saj bombastike shkruan “Daily Mail”.

Operacioni në bel nuk është i vetmi që Sophia ka guxuar të bëjë, pas tre ndërhyrjeve në gjoks dhe katër të tjerave në hundë.
(er.cu/BalkanWeb)

Etiketa: