TIRANE – Ledri Vula dhe Noizy pritet të vijnë shumë shpejt në një bashkëpunim. Dy hip hop yjet prej më të mëdhenjve shqiptar, do të publikojnë projektin e ri të tyre shumë shpejt.
Untitled-1
Ka qenë vet Noizy ai që në Instagram ka publikuar pamje nga klipi, ku shihet edhe Blerim Destani. Duket se aktori i mirënjohur do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Noizyt dhe Ledrit. Noizy dhe Ledri vijnë për herë të parë në bashkëpunim. Ata janë miqësuar shumë kohëve të fundit, e kjo ka kulmuar me një bashkëpunim. Ledri vetëm para pak ditësh lançoi projektin “TTZ”
(BalkanWeb)