SHKODER- Një qytetare në Shkodër ka denoncuar një skandal. Ajo ka shkuar të hidhte votën ashtu si çdo person tjetër, por pa që në vend të saj kish votuar dikush tjetër

Ingrit Agron Paçrami shkoi të votonte në QV259/1 pranë teatrit Migjeni, por dikush tjetër kishte votuar për të.

Sipas komisionerëve, ajo kishte votuar, megjithëse zonja Paçrami deklaron se nuk kishte shkuar më herët në qendrën e votimit.

(ma.ar/BalkaWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: