Në mbrëmjen e dytë të Festivalit të Cannes, Sophie Marceu kishte veshur një fustan të bardhë të Alexandre Vauthier Couture, i cili karakterizohej nga një e çarë që tregonte mungesën e sytjenit.

Ajo që e ka bërë më intriguese look-un e saj ka qenë një gjarpër floriri i bardhë me diamante. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: