Presidenti Bajram Begaj iu është bashkuar reagimeve për festën e Çlirimit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Begaj shprehu nderim përjetë për ata që sollën lirinë.

“Gëzuar Festën e Çlirimit Shqipëri!
Nderim përjetë atyre që me guximin, trimërinë dhe sakrificën sublime na dhuruan lirinë!”, shkruan Begaj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb