Qyteti i Kukësit në shtator do të ketë gati stadiumin e ri. Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet në stadiumin e verilindorëve teksa thotë se puna po ecën me ritme të shpejta.

Ai siguron se në shtator impianti i ri futbollistik do të jetë gati për ekipin e qytetit.

Nga shtatori pritet që KF Kukësit, një nga skuadrat më të rëndësishme të vendit në vitet e fundit të luajë ndeshjet në shtëpinë e saj dhe jo më në Tiranë, Elbasan, Durrës apo Shkodër.

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

(Balkaneb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: