Reperi i njohur Stresi bën sot 33-vjeç, ndërsa ka festuar në mesnatë me miqtë e tij, në një festë ku nuk munguan fishekzjarrët e shampanja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një video të postuar në Instagram, Stresi duket teksa shijon atmosferën, ndërsa rritja e numrit të të infektuarve me koronavirus duket se nuk i bëjnë shumë përshtypje reperit, ndërsa në festë shihet qartë mungesa e distancimit social.

“Vetëm Zoti e di sa jam i gëzuar ”, ka shkruar Stresi krahas videos, ndërsa në sy bie edhe mungesa e një urimi nga Kejsi, duke shtuar edhe më tej dyshimet për ndarjen e tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: