TIRANE

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, ka festuar sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 28-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga njerëzit e zemrës.

Morena ka organizuar një festë madhështore, pamjet nga e cila i ka publikuar në rrjete sociale. Festa është mbajtur në Stamboll të Turqisë, ku ajo është zhvendosur prej kohësh.

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, ndërsa çdo detaj i ambientit është i zhytur në luks.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: