Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe urrejtjen në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt. Arkimed Lushaj ka qenë i ftuar në “Shiko kush luan”, ku i është dashur t’i përgjigjet një pyetjeje të vështirë.

Ai ka surprizuar teksa është pyetur nëse do të zgjidhte të këndonte një këngë të Noizyt apo të mos dëgjohej më asnjë këngë e tija.

“Po ju surprizoj! Po them që “Po”,” tha Stresi.

Image result for stresi noizy
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: