Deputetët demokratë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit zhvilluan sot takimin e radhës.

Por duke qenë se më 24 shtator janë zgjedhjet në Kukës, takimi u transferua në qytetin e Kukësit, ku opozita ka propozuar Emri Vatën.

Sakaq, nga kjo tryeze duket se janë marrë disa vendime.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: