Partizani-Kastrioti do të jetë sfida e parë për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, e cila do të startojë në orën 17:00 në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Të kuqtë janë në kërkim të fitores së radhës për të thelluar të paktën përkohësisht diferencën me Kukësin ndjekës, ndërsa Kastroti, pas fitores ndaj Skënderbeut, synon të bëjë dhurojë befasinë e radhës.

Për këtë sfidë, Federata Shqiptare e Futbollit, ka menduar që të arbitrojë pa gjyqtarët e linjës, duke ia besuar drejtimin e ndeshjes Kreshnik Cjapit, të asistuar nga vijërojtësit Ilir Tartari e Orges Grabova, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Kridens Meta.

Partizani-Kastrioti 17:00

Stadimi: “Selman Stërmasi”

Arbitër: Kreshnik Cjapi
Asistent: Ilir Tartari
Asistent: Orgest Grabova
Arbitër i katërt: Kridens Meta

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb