Luana Vjollca njihet për veshjet e saj ekstravagante e sigurisht që edhe çmimi i tyre nuk është më pak i tillë.

Pak ditë më parë ajo bëri të ditur bashkëpunimin Vjollcës me këngëtarin latin, Jay Santos, ndërsa xhirimet kanë përfunduar dhe kënga pritet të publikohet së shpejti.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Moderatorja ka zbuluar edhe një ndër fustanet e videoklipit, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Fustani i kuq me dekoltenë e hapur tregon më së miri format seksi të Luanës, por a e keni idenë se sa kushton?

Sipas faqes “What they wearing” fustani i veshur nga Luana kushton plot 4.998 euro.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb