TIRANE

Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që goditi vendin, kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme.

Burime për “BalkanWeb” thanë se sonte në mbrëmje kryeministri mbledh qeverinë në një mbledhje të jashtëzoknshme për situaten pas tërmetit. “Mbledhja do të zhvillohet në mesnatë, sapo kryeministri të mbërrijë në Tiranë” – saktësuan burimet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb