Demi Rose edhe një herë ngriti temperaturat teksa shijonte një udhëtim luksoz me varkë në Greqi.
Modelja, 27 vjeçare, ka shfaqur linjat mbresëlënëse në postimet e fundit ku shihet e veshur në një palë bikini të bardhë ndërsa mban një kapele tenisi të së njëjtës ngjyrë me flokët e kapura bisht.

Si gjithmonë influencuesja dhe modelja duket në top formë, teksa ka pozuar si kapitene në varkën luksoze. Format e saj trupore padyshim që morën gjithë vëmendjen, e të cilat ajo i tregon me krenari në secilën paraqitje që bën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb