FIER

Kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka folur nga Fieri për ngjarjen e djeshme në Durrës, ku iu vu tritol banesës së kreut të FSHF-së Armand Duka.

Balla tha për gazetarin Ervis Kuçi se nuk duhet politizuar dhe se institucionet janë në krye të detyrës.

“Policia dhe prokuroria janë në krye të detyrës. Nuk duhet politizuar dhe treguar gishti ndaj askujt. Reagimi i kolegut tim Erion Veliaj ka qenë shumë mbështetës
Ajo që është e rëndësishme ligji do godasë fort këdo”, tha Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: