Lourdes Leon, një nga gjashtë fëmijët e Madonna -s, kohët e fundit foli për marrëdhënien me nënën e saj, duke zbuluar se ajo shpesh ndihej e “mbytur nga nevoja e nënës për kontroll”.

Në një intervistë që ka dhënë për revistën Interview, 26-vjeçarja ka treguar se kishte kërkuar pavarësinë financiare që në moshë të re, për t’i shpëtuar kontrollit të nënës së saj.

“Më duhej të isha plotësisht e pavarur nga ajo sapo mbarova shkollën e mesme. Nëna ime dëshiron shumë të ketë kontroll mbi mua. Ajo më kontrolloi gjithë jetën time”, tha fillimisht modelja.

Pavarësisht presionit që ndjeu, ajo e ka pranuar punën e palodhur dhe përkushtimin e nënës së saj, duke thënë se Madonna është “ndoshta punëtorja më e vështirë që kam parë ndonjëherë”.

Nga ana e saj, ylli i pop-it ka folur edhe për sfidat me të cilat është përballur gjatë rritjes së fëmijëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOLAHOL (@lourdesleon)

“Unë jam përgjegjëse! Unë jam shefi!” ka thënë ajo, ndërsa në të njëjtën kohë ka pranuar se merr rolin e “policit të keq” dhe se është ajo që thotë “ jo ”. Pavarësisht reputacionit të saj si një njeri që kontrollon gjithçka, Madonna gjithmonë ka fuqizuar gratë e tjera, diçka që vajza e saj Lourdes e admiron tek nëna e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: