Çadra të kthyera përmbys, shezlonge të shkatërruara e çdo gjë rrëmujë. Kjo është ajo që la pas stuhia që përfshiu jugun e vendit në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme.

Kryesisht kanë pësuar dëme bizneset me struktura të lehta si baret verore etj. Në videon e siguruar nga gazetari Osman Stafa nga Vunoi dhe Jala duken qartë dëmet e shkaktuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: