SHBA-Shirat e furishëm që kanë rënë ditëve të fundit në Shtetet e bashkuara kanë shkaktuar probleme të mëdha dhe në Californi ka provokuar shembjen spektakolare të një rruge në Pinole, në Kontenë e Contra Costa, duke e ndarë rrugën në dysh.

Për fat nuk ka viktima, as të plagosur pasi në momentin e shembjes nuk kishte mjete që po kalonin mbi të.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb