TIRANË

Era e fortë që ka përfshirë Tiranën dhe mbarë vendin gjatë ditës së sotme, ka bërë që në kryeqytet të ndodhë një ngjarje e pazakontë.

Pema e Vitit të Ri ka rënë në tokë, për shkak të erërave të fuqishme. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga “Balkanweb”, pema është rrëzuar nga era në mënyrë krejt të papritur.

Fatmirësisht, nga rënia e pemës nuk ka persona të lënduar apo të dëmtuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb