Forcat Shqiponja, të cilat ishin pozicionuar në ambientet e jashtme të Stadiumit “Air Albania” kanë janë futur në stadium. Ndërkohë pak minuta më parë policia vendosi skafandrat dhe iu drejtuar stadiumit.

Pamjet janë siguruar për “BalkanWeb” nga gazetarja Klodiana Lala.

Nuk dihet saktësisht se çfarë po ndodh në ambientet e brendshme të stadiumit, por vlen të përmendet se minutat e fundit ka pasur raportime për sherre mes dy tifozërive.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb