FIER

Një i moshuar në Fier ka gjetur një mënyrë të veçantë dhe praktike si të mbrohet nga COVID-19.

Ai ka përdorur një shishe uji 5kg, duke e prerë për ta vendosur si maskë edhe pse poshtë saj ka maskë kirurgjikale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb